Iltarastit, 10.8.2004 Levin koulu
Työvuorossa: Matti, Ville ja Riitta Isoniemi, Urpo Laakso, Maria Kurunmäki, Matti Piitulainen
Suunnistussuorituksia: 78 Sää: aurinkoinen,tuuleton, +26'C (paljon amppareita)


TULOKSET

A-rata,6,3 km suorituksia 19 kpl

1 Välikorpi Jari 48.38
2 Leppälä Juhani 56.29
3 Koskinen Seppo 57.01
4 Hautamäki Reijo 1.00.31
5 Pikkumäki Jouni 1.01.23
6 Anttila Ari 1.06.54
7 Koskela Jari 1.07.35
8 Järvenpää Juha 1.08.34
9 Sydänoja Jukka 1.08.57
10 Mukkala Tuomo 1.10.08
11 Alanen Martti 1.13.44
12 Mäki-Ontto Annukka 1.16.16
13 Rasi Teppo 1.17.11
14 Siltakorpi Jouni 1.24.48
15 Poskiparta Tommi 1.32.49
16 Ainikkamäki Arto 1.36.28
17 Korpela Tapio 1.36.37
18 Kuntola Marja-Leena 1.44.55
19 Kilpiä Heikki 1.54.14


C-rata, 2,3 km suorituksia 8 kpl

1 Talvitie Seppo 41.36
2 Alanko Erkki 41.43
3 Mikkilä Juha 48.45
4 Latva-Koivisto Eero 1.15.00
5 Ala-Huissi Jaana 1.23.52
Pulli Maija ilman aikaa
Savela Raija ilman aikaa
Tuorila Tiina ilman aikaa

 

 

 

 

 

 

 

 


B-rata, 4,0 km suorituksia 24 kpl

1 Kattelus Pekka 40.29
2 Kurikka-Oja Kari 42.18
3 Haanpää Pentti 44.34
4 Harju-Säntti Reijo 45.34
5 Luukainen Harri 50.23
6 Laakso Risto 51.44
7 Huhtasaari Virpi 52.44
8 Pättikangas Raimo 52.55
9 Virtanen Hannes 54.23
10 Rintala Raimo 55.17
11 Ketola Johannes 55.48
12 Ojala Seija 55.48
13 Mäkelä Marjatta 56.42
14 Taipalus Marko 56.55
15 Pihlajaniemi Helena 57.51
16 Korhonen Kari 58.20
17 Käkelä Elina 1.00.13
18 Mäkelä Jari 1.01.07
19 Pääkkönen Eino 1.04.56
20 Köykkä-Luopa Mauno 1.17.24
21 Pikkumäki Ilmari 1.17.30
22 Latva-Salo Esko 1.18.00
23 Ala-Kyyny Hilja-Liisa 1.18.50
Ylivainio Paula ilman aikaa

Rastireitti suorituksia 27 kpl

1 Svärd Arttu 11.04
2 Svärd Miro 11.36
3 Keski-Lusa Niilo 12.10
4 Hautamäki Jaakko 13.02
5 Hautamäki Kaisa 13.17
6 Keski-Lusa Heljä 17.16
7 Vataja Jaana 17.57
8 Koskela Konsta 18.02
9 Vataja Heli 18.05
10 Rinta-Piirto Lauri 18.07
11 Huhtasaari Hanna 18.59
12 Keski-Lusa Elias 19.09
13 Mikkilä Jaakko 19.11
14 Mikkilä Maarit 19.26
15 Viitala Riku 20.13
16 Viitala Veikko 20.19
17 Loponen Anni 23.29
18 Huhtasaari Teemu 25.13
19 Mäkynen Sami 28.20
20 Koskela Jussi 29.39
21 Koslea Elina 31.09
Kokela Niko ilman aikaa
Latva-Salo Helena ilman aikaa
Mikkilä Maija ilman aikaa
Svärd Henna ilman aikaa
Viitala Sami ilman aikaa
Keski-Lusa äiti ilman aikaa